YENİ BİREY ÖZGÜR TOPLUM DEMEK

Birey toplumu veya bir başkasını değiştirmek için uğraşmamalıdır. Bu durum kişiye acı ve zaman kaybı olarak geri döner. Herkes kendini yenilemeli ve değiştirmelidir. En kolayı budur. Kişi bir başkasını değiştirmeye çalıştığında enerji boşa çarçur edilir. Halbuki başkasına verdiği  enerjinin tamamını, kendi değişimi ve yeniliği için kullansa, çok daha sağlıklı ve verimli durumlar ortaya çıkacaktır. Şunu bilmeliyiz ki birey değişmek istemediği sürece kimse bir başkasını değiştiremez. Zorla güzellik olmaz, bunu bilmek bizim işimizi daha da kolaylaştırır. Bırakın kişiler ne yapmak istiyorsa onu yapsın. Unutmayın ki herkes ÖZGÜRDÜR.
Dünya Değişim Akademisi Uzmanları bize yenilik ile ilgili bilgiler veriyor.
Toplumun değişmesi ve yenilenmesi için birey yenilenmelidir. Bireyin yenilenmesi için eski ortadan kaldırılmalıdır; ama dışarıdaki eskinin değil içerideki eskinin... çevrenin eski yapısı değil zihnin eski yapısı yenilenmelidir. Zihin yenilenir ve özgürleşirse birey de yenilenir ve özgürleşir.
Yenilenmiş ve özgürleşmiş insan başkalarının da yenilenmesine ve özgürleşmesine neden olur. Özgür insan özgürleştirici bir tetik olur ve özgürlük salgını başlar...Toplumun özgürleşmesinde özgür insan bir katalizör haline gelir.
Devrim için savaşmak veya mücadele etmek gerekmez, sevgi dolu dans etmek gerekir... Savaş tüketicidir dans ise besleyicidir. Savaş öldürür dans ise yaşatır.
Koşulsuz, sevgi dolu dans edin çünkü yaşam bir danstır, evrensel bir dans...

Yorumlar()
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber