YAŞAMIN ZİRVESİ

Yaşamın zirvesi, öz merkezin derinliklerindedir. Ne kadar derine içilirse yaşamın güzellikleri o kadar ortaya çıkar. Böylece yaşamın yüksekliklerine de erişilir. 
 
Öz merkezinde yaşayan insan uyanık hale gelir ve kendi yaşamını gözlemlemeye başlar. Böylece farkındalık yükselir; yaşam insanı  parlak bir geleceğe yönlendirir. O zaman geçmiş ve gelecek bırakılır; sadece şimdide var olma söz konusu olur. 
 
Öz merkezdeki yaşam, varoluşsal yaşamın içinde olur . O zaman da varoluşsal güven, güzellik, huzur, saadet ortaya çıkar. Tüm arayışlar sona erer ve gizem tecrübe edilir. 
 
Varoluşsal yaşamın içinde yaşamsal aşk vardır. Yaşam aşkı en etkili iyileştirici güçtür. Varoluşsal aşk insanı dünyevi hayattan kurtarır. Yaşam aşkının dönüştürücü etkisi vardır. 
 
Dünyasal yaşam anlık olduğu için bir yararı da yoktur. Yaşama aşık olmak en yüce erdemdir. Dünya Değişim Akademisinde uygulanan Değişim Sanatı programları bireyi gerçek yaşama ve gerçek aşka yönlendirir. Nefes ve vücut çalıştırma teknikleri bireyi doğal haline , kendi öz haline geri döndürür. 
 
AŞK Sanatı programı, aşkın derinliklerini, yaşam ile aşk arasındaki gizemli büyünün yaşanmasını sağlar. Yaşamın alışkanlık haline gelmemesi ve sıkıcı olmaması için yaşama aşık olmak gerekir . Yaşama aşık olmak için de sıkıcı olan yaşama alışkanlığı bırakılmalıdır. 
Yaşamın  zirvesi aşkın da zirvesidir. 
 
Aşkın zirvesine erişen yaşamın da zirvesine erişir bu yüzden aşk ve yaşam birbirleriyle sıkı bir bağlantıdadır . Aşk kendiliğinden bir coşku içerir, yaşamın içinde de anda kalınırsa bu coşku, saadet yaşanır.  Böylece derinsel bir mutluluk yaşanır. Yaşamı doyasıya yaşamak ve delice aşık olmak yaşamın zirvelerine ulaştırır sizi. Aşk da yaşam da mantık içermez.  
 
Yaşam aşksız olamaz ; aşksız yaşam da gerçek yaşam değildir. Dünyevi hayatta herşeyin bir nedeni vardır ama aşkın ve dolu dolu yaşamın bir nedeni yoktur. Aşık olan insan yaşamda nedensizce akar ve koşulsuz olarak  sever. Kalbini sevdiğine açar ve tabiki kalbini yaşama da açar . Kalbini evrene kapatan kişi ne yaşama aşık olur ne de başka birine. 
 

Yorumlar()
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber