​TÜRK HALK MÜZİĞİNİN ÜNLÜ SESİ BEDİA AKARTÜRK SABİHA ALAKUŞU MODA VE TASARIM EVİNİ ZİYARET ETTİ

Dünyaca ünlü Osmanlı moda tasarımcısı Sabiha Alakuşu kendi sektöründe araştırıp geliştirmeye ve cemiyet hayatının önemli ismlerini ağırlamaya devam ediyor.

Devamı...

Türk oyuncusu sonuç odaklı

Riot Games Türkiye Direktörü Erdinç İyikul, dünyada ve Türkiye’de en çok oynanan espor oyunlarından olan League of Legends’la ilgili Türkiye özelinde dikkat çekici veriler paylaştı.

Devamı...

Yepyeni Elektrikli Bir Konsept: Hyundai Prophecy

Yepyeni Elektrikli Bir Konsept: Hyundai Prophecy · Hyundai Prophecy, markanın yeni nesil tasarım felsefesinin bir sonraki durağı. · Bu yeni konsept ile birlikte aerodinamizm, sportiflik ve…

Devamı...

Çocuklar Zorlu’da LEGO® Festivali’nde buluşuyor

Zorlu Center, LEGO® Festivali’nde çocukları eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamaya davet ediyor. Zorlu Center Metro Katı’nda 26 Nisan 2020 tarihine kadar gerçekleşecek LEGO® Festivali’nde; sergiler, dev…

Devamı...

Tarihi Mekanda Muhteşem Defile

Şehrin en zarif ve modern düğün etkinliği Bridal Weekend İstanbul geçtiğimiz hafta sonu pek çok marka ve evlilik hazırlığı yapan çiftin katılımı ile Hasköy Yün İplik…

Devamı...

SEDA ERCİYES’TEN YENİ ŞARKI: “BAŞA SARIP DUR”

İlk teklisi “10:50” ile dikkatleri üzerine çeken Seda Erciyes, yeni teklisi “Başa Sarıp Dur”u müzikseverlerin beğenisine sundu!

Devamı...

Zorlu PSM’de Bu Ay: Mart 2020

Her yaşın ve her zevkten sanatseverin her daim buluşma adresi olan Zorlu PSM’de Mart ayında da birbirinden heyecan uyandıracak performanslara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Devamı...

Arden’den iki yeni kitap HAYDİ SARILALIM ÖYKÜ AĞACI

Arden Yayıncılık’tan çıkan “Haydi Sarılalım” sevgiyi ifade etmenin en güzel yollarından birini, sımsıcak bir sarılmanın değerini anlatıyor. “Öykü Ağacı” ise kitaplara, kütüphanelere, okuma aşkına şiirsel bir…

Devamı...

Ceren Gündoğdu’dan ‘Ben Hep Seni Sevdim’in Akustik Versiyonu Geldi!

Ceren Gündoğdu, Universal Music Türkiye etiketiyle piyasaya sürdüğü ve beğeni toplayan single’ı “Ben Hep Seni Sevdim”in akustik versiyonu ile müzikseverlerin karşısında.

Devamı...

Serap Yağız Dinleyenleri Büyüledi

Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Şubat ayı kültür sanat programları kapsamında sanatçı Serap Yağız’ı Kartallı sevenleriyle buluşturdu.

Devamı...
Frontpage Slideshow (version 1.7.2) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks