YILIN KOMEDİ ÜÇLÜSÜ!

Erdem Baş, Ünal Yeter ve Barış Başar yönetmenliğini Selahattin Sançaklı’nın yapacağı Nasipse Olur isimli romantik komedi filmi için bir araya geldi.

Devamı...

DRAGOS DOĞAYI KORUMA DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E ZİYARET

Dragos Doğayı Koruma Derneği Başkanı Rengin Söylemez, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.

Devamı...

Boks temali grup fitness dersleri Smash Boxing formda kalmanın en eğlenceli yolu

Smash Boxing, özel tasarlanmış stüdyo ortamında müziğin yüksek enerjisiyle boksun ve kuvvet antrenmanının en iyi sonuç veren yönlerini eğlence odaklı bir deneyime dönüştürüyor.

Devamı...

İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN’E KURUMSAL SOSYAL SORUMLULUK ÖDÜLÜ...

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, İstanbul Zihinsel Engelliler İçin Eğitim ve Dayanışma Vakfı’nın (İZEV) ‘Hayat ve Biz’ isimli sosyal sorumluluk projesi ile Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği…

Devamı...

Beykoz’un Yeni Meclis Binası Açıldı

Beykoz Belediyesi ilçenin geleceğine kalıcı bir imza daha attı. İlçenin 50 yıllık vizyonu gözetilerek, modern mimari, özel bir mühendislikle inşa edilen yeni belediye meclis binası hizmete…

Devamı...

Kişisel Verilerinin Korunması ve Çalışanın Hakları

Türkiye ve Avrupa’da yerli ve yabancı müvekkillerine hukuki danışmanlık hizmetleri sunan Av. Oğuz Kara, çalışan hakları hakkında yeni bir yazı yayınladı.

Devamı...

Geniş ürün yelpazesi ve güçlü dağıtım kanallarıyla Türk boya sektörünün en önemli markalarından Fawori’den “usta dostu” bir ürün serisi:

FAWORİ MASTER SERİSİ… Boyada ve mantolamada hem iyi kalite hem iyi fiyat anlayışının temsilcisi Fawori, yeni Master serisi ürünlerini pazara sundu.

Devamı...

BEYLİKDÜZÜ ATATÜRK KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ ARALIK’TA DA DOPDOLU

BEYLİKDÜZÜ’NDE YILIN SON AYI SANAT DOLU GEÇECEK İstanbul’un kültür sanat hayatına yepyeni bir soluk getiren Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi (BAKSM)’nde 2018 yılına sanat dolu…

Devamı...

​CANDAN SABUNCU SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

İBB Şehir Tiyatroları’nın ve Türk Sineması’nın değerli sanatçısı Candan Sabuncu, Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi’nde yapılan bir törenle son yolculuğuna uğurlandı.

Devamı...

​Pegasus’un Yarınlara Uçuyoruz Projesi’ne ödül

Pegasus Hava Yolları, Sivil Toplum için Destek Vakfı koordinasyonunda ve Toplum Gönüllüleri Vakfı yürütücülüğünde başlatılan Yarınlara Uçuyoruz Projesi ile 10. KSS Zirvesi kapsamında verilen Sosyal Kalkınma…

Devamı...
Frontpage Slideshow (version 1.7.2) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks