“Zerafet Güzeli” Gül Karaca

05 Eylül 2016
0 Haber Yorum

Gül Karaca “Zerafet Güzellik Yarışması”nın kraliçesi olurken, 1 numara ile yarışan Ceren Özsoy ikinci, 2 numara ile yarışan Gölgem Serdengeçli üçüncü güzel seçildi. 8 numara ile yarışan Lala Necefova ise Dostluk Güzeli oldu

Akıncılar Gençlik Spor Kulübü ve H&V ajans işbirliğiyle bu yıl Zerafet Güzellik Yarışması”nın 3. sü gerçekleştirildi. Akdoğan Festivali çerçevesinde önceki akşam gerçekleştirilen “Zerafet Güzellik Yarışması” finalinde 8 genç kız jüri karşısına çıktı.
 

Hayriye Vurdu’nun başarılı sunumuyla gerçekleştirilen gecede aralarında Türkiye’nin ünlü sinema ve tiyatro sanatçısı Cihan Ünal’ında bulunduğu jüri 8 başarılı genç kız arasında seçim yapmakta zorlandı.

Yarışmacılar, Emine Hale’nin sahibi olduğu Lefkoşa da yer alan “Adress Of Fashion”nın özel hazırlanan ürünleriyle podyumda yürüdü.
7 numara ile yarışan Gül Karaca “Zerafet Güzellik Yarışması”nın kraliçesi olurken,  1 Numara ile yarışan Ceren Özsoy ikinci, 2 numara ile yarışan Gölgem Serdengeçli üçüncü güzel seçildi. 8 numara ile yarışan Lala Necefova ise Dostluk güzeli şeçildi.

Yarışmada ilk üç yarışmacıya ikişer kişilik tatil ödülleri yanında kıyafet ve altın ödülleri de verildi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketAnasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber