YENİ TREND AYAKKABINUIN MARKASI: By KENAN

13 Haziran 2016
0 Haber Yorum

Uzun yıllar Gedikpaşa’da imalat yaparak güven toplayan Kenan Aybı ve Eser Şinasi Düzovalı şimdi de Merter Tekstil Merkezi’nde showroom açtı. Ünlü markaları aratmayacak kalite ve modellerle 12 Gedikpaşa’da imalat yapan Kenan Aybı ve Eser Şinasi Düzovalı Merter’de kendi markaları olan BY Kenan’la boy gösteriyor.


Uzun yıllar Gedikpaşa’da imalat  yaparak güven toplayan Kenan Aybı ve Eser Şinasi Düzovalı şimdi de Merter Tekstil Merkezi’nde showroom açtı.
Ünlü markaları aratmayacak kalite ve modellerle 12 Gedikpaşa’da imalat yapan Kenan Aybı ve Eser Şinasi Düzovalı  Merter’de kendi markaları olan BY Kenan’la boy gösteriyor.
Markayı zincir mağazalara dönüştürmek isteyen ortaklar By Kenan, için çok umutlu konuşuyorlar. By Kenan kalitesiyle ve ekstrem modelleriyle göz alıcı bir marka olmaya aday.
Yıllık 400 bin kapasiteli bir imalat ekipmanına sahip olan ortaklardan Kenan Aybı şöyle konuştu: ’12 yıldır piyasaya imalat yapıp veriyoruz. Bizden ayakkabıyı alanlar kendi markalarını vuruyıordu. Şimdi ise biz kendi markamızı oluşturduk. Kalitemize ve stillerimize duyduğumuz güvenle bu markayı çok popüler bir hale getireceğimize inanıyorum. Çünkü işimizi çok titiz yapıyoruz. Deri veya vinleks yaptığımız yüzlerce model var. Ünlü markaların ve ayakkabı modasının yükselen trendlerini çok yakından takip ediyoruz. Dünyada ve Türkiye’de yapılan ayakkabı fuarlarını özellikle takip ediyoruz. Dolayısıyla dünya modasını atlamıyoruz.’
Ortaklardan Eser Şinasi Düzovalı ise yeni markaları konusunda şöyle dedi: ‘Biz yıllardır Gedikpaşa’da imalat yaparak kendisi kanıtlamış bir firmayız. Şimdi ise bu deneyimlerimizi kendi markamızla piyasaya sunmak istedik. Bunun da en iyi yolu Merter’de olmaktan geçiyor. Merter şu anda tekstil ve ayakkabı sektörünün can damarıdır. Özellikle tekstil ve ayakkabı-çanta  ihracatımızın yarısından fazlası Merter’den yapılıyor. Biz de bunu değerlendirmek istedik.’

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketAnasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber