SERDAR ORTAÇ EVLİLİĞİ İLE İLGİLİ MERAK EDİLENLERİ ANLATTI

07 Kasım 2017
0 Haber Yorum

Müzik dünyasına sunduğu başarılı albümlerle fenomenleşen ve zirvedeki yerini her daim koruyan Serdar Ortaç, evliliğiyle ilgili bilinmeyenleri bir radyo programına anlattı.

Ortaç evlendiği sırada mutlu bir evlilik için Orhan Gencebay'ın kendisine verdiği bir öğüdü uyguladığını söyledi.
Ortaç, "Orhan Gencebay bana 5-6 sene önce, ben evlenmeden önce şunu söylemişti: "Evleniyorsun bak, eğer mutlu bir yuvada devam etmek istiyorsan şunlara dikkat etmelisin: Birincisi, dip dibe yaşamayacaksın hem senin hem eşinin özel hayatları olacak, karışmayacaksın. İkincisi, üç tane kelimeyi ezberleyeceksin; 'Haklısın', 'olabilir', 'evet aşkım'. Bu üç kelimeyi ezberlersen hanımın da mutlu olur hayatınızda. Ben İrlanda'ya eşimi ailesinden istemeye gittim.
Eşimin babası bir tek şartla evet dedi; "Happy Wife, Happy Life". Eğer bunu yapabileceksen 'tamam' dedi. Mutlu olmak ve depresyona girmemek için her şeye evet. Eşime, arkadaşıma, dostuma, anneme, kardeşime de öyleyim, rahmetli babama da öyleydim.
Üç gün sonra doğru bir zaman ve doğru bir yerde bir kahve içerken, "Aşkım sen instagrama şu mini etekli resmini yükledin, bana yükleyeyim mi diye sordun, ben de 'evet' dedim. Hatırlıyor musun? Bence yüklememeliydin! Bak, kötü yorumları da aldın görüyor musun?" deyince zaten ders alıyor karşı taraf" diyerek mutlu bir evliliğin üç önemli formülünü anlattı.

"SAĞLIĞIMDA DIŞARDAN İYİYİM AMA İÇERİDEN YANIYORUM"
Serdar Ortaç, sağlığı ile ilgili dışarıdan iyi gözükmesine rağmen aslında hastalığından dolayı çok acı çektiğini söyleyerek, "Dıştan iyiyim; ama içeriden yanıyorum.
Sanki çimentoyu, alçıyı belime dökmüşler gibi. Sahnede 'Yaz Yağmuru'nu okuyorum mesela, hop, yana kayıyorum toparlıyorum kendimi devam ediyorum. Bu konserleri yapmazsan evde oturup kendimi yerim. O yüzden hiç önemli değil, atlatacağım bu hastalığı da" dedi.
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketÇok Okunanlar Çok Okunanlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber