SEKTÖRE KATKI SAĞLAYAN YENİ TEKNOLOJİLERE ÖDÜL

09 Ekim 2018
0 Haber Yorum

Perakende sektörüne en çok fayda sağlayan teknoloji çözüm ortaklarının motivasyonunu yükseltmek, sağladıkları faydaları ortaya koyabilmek kadar en iyi çözümlerin global arenada da tanıtılmasına odaklanan “PE-TEK Perakende Teknolojileri Ödülleri” sahiplerini buldu.

PE-TEK Perakende Teknolojileri Ödülleri’nde UDENTIFY, “Mağazalarda Ziyaretçi Deneyim Takibi” çözümü ile “En İyi Teknoloji Ödülü”ne layık görüldü.
Teknoloji girişimcilerinin teşvik edilmesi amacıyla, “Viola” çözümü ile KIRKİKİ ve “Vardiya Robotu” çözümü ile KOÇSİSTEM firmaları da “Jüri Teşvik Ödülü” kazandılar.
Kategori Mağazacılığı Derneği (KMD), bu yıl 5. defa yüzlerce profesyonelin katılımıyla 2 Ekim 2018’de gerçekleştirdiği “ KMD 5. Perakende Teknolojileri Konferansı” bünyesinde “PE-TEK Perakende Teknolojileri Ödülleri” kazananları açıklandı.
“En İyi Teknoloji Ödülü”, perakende işletmelerinin stoklarını kontrol etmelerine, ödeme sistemlerini geliştirmelerine, satışlarını artırmalarına, müşteri hizmetlerini geliştirmelerine, süreçlerini yönetmelerine yardımcı olan, perakende teknolojilerindeki yenilikleri içeren programlar-yazılımlar-uygulamalar ve bu çözümleri geliştiren teknoloji çözüm ortaklarına veriliyor.
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber