Pippo Flyinn'de ünlüler geçidiyle açıldı

28 Mart 2016
0 Haber Yorum

Modern bir tasarım sahip Pippo Lounge 2.şubesini Florya Flyinn'de aralarında ünlülerin katılımıyla hizmete girdi...

 
 
 
 
Açılışa Fatoş Kabasakal, Tatyana Tsvikeviç, Hasan Yılmaz, Gözde Mukavemat, Aslı Hünel, Esra Sönmezer, Vahe Kılıçarslan, Okan- Zeynep Karacan, oyuncu Ayşen Gürler, Sevil Uyar, Faruk Tuncel,l katıldı.
Doğu ve batı mutfağının buluştuğu Pippo Lounge 2 açılışına katılan ünlüler birbirinde ilginç açıklamalar yaptılar.
 
Tatyana Tsvikeviç
 
Açılışa katılan Tatyana, müslüman ve Türk olduktan sonra ailesinden hiç tepki almadığını belirterek yeni projelerinden bahsetti. Ticarete atıldığını anlatan Tatyana Türk ismiyle Sedef, 'TT adıyla bir markamı hazıladım. Kuaför dükkanında, güzellik salonuna kadar geniş yelpazede hizmet sektörüne atılacağını belirtti. Rus Gelin filmi ile hafızalara kazınan Tatyana, öte yandan uzun süren ekran sessizliğini de bozacağını önüzüdeki ay TRT'de yayınlanacak muhteşem prodüsiyonu ile konuşulacak bir televizyon dizisiyle ekranlarda olacağını belirtti.
 
Okan Karacan
 
10 aylık minik oğlu AliCan ve eşi Zeynep hanımla birlikte açılışa katılan sunucu-oyuncu Okan Karacan ticarete atılmış. Eşi ile birlikte köfteci dükkanı açtıklarını söyleyen Okan KARACAN, bir hayli kilo vermiş. Mide ameliyatı olan Karacan, 1 yılda diyetle birlikte 55 kilo verdiğini artık hayattan daha çok keyif aldığını belirtti.
 
 
Sevil Uyar
 
Geçtiğimiz yıl dünyaevine giren Manken-oyuncu Sevil Uyar, evlilik hayatını çok sevdiğini söyledi. Pilotla evlenen Sevil Uyar, 'Evlendikten sonra sorumluluklarım arttı. Ama anlayışlı bir eşim var yoksa tiyatro oyunu içim turnelere gidemem' dedi. Eşinin pilot olmasından dolayı aralarındakin özlemin çok olduğunu anlatan Sevil Uyar, evhanımlığını çok sevdiğini evde temizlik ve yemek yapmaktan büyük keyif aldığını belirtti.
Dizilerin ömürleri kısa olduğunu bu yüzden sinema projelerinde yer almaktan daha büyük zevk aldığını anlatan Sevil Uyar, 'Oturmuş dizilere katılmak daha iyi. Önümüzdeki ay korku filmim vizyona girecek dedi. 
 
 
aslı hünel
 
Açılışa katılan Aslı Hünel, ülkemizin zor günlerinde açılışın olması mekan açılması sevindirici olduğunu belirterek yeni projelerini anlattı.  Yemek kitabı çıkaracağını söyeleyen Aslı Hünel, 'Hem annemden öğrendiğim hemde kendime ait yeni tariflerin olacağı bir kitap çıkaracağım' dedi.
Hayatında ilk kez pop albüm yapan Aslı Hünel, abisi Saruhan Hünel'in sürprizi ile hayli duygulanmış. Tüm billboardlara albüm afişini astıran abisine teşekkür eden Aslı Hünel, yeni bir televizyon projesi olacağını söyledi. 
 
Esra Sönmezer
 
Mayıs ayında Azeri bir mafya kadınını canlandıracak olan Esra Sönmezer, rolü için uzun süre Azerice dersler aldığını söyledi. 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketÇok Okunanlar Çok Okunanlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber