Perakende ve İnovasyon’da A101’e Üç Ödül

26 Aralık 2018
0 Haber Yorum

Capital ve Ekonomist dergileri tarafından düzenlenen Perakendede İnovasyon Ödülleri bu yıl ikinci kez sahiplerini buldu. A101, “Türkiye’de En Çok Mağazası Olan Perakende Şirketi”, “Discount Perakendeciliğinde Mağaza Sayısında Birinci Şirketi” ve “Türkiye’nin Ciroya Göre Üçüncü Büyük Perakende Şirketi” seçildi.

Capital ve Ekonomist dergileri tarafından düzenlenen Perakendede İnovasyon Ödülleri bu yıl ikinci kez sahiplerini buldu.  A101, “Türkiye’de En Çok Mağazası Olan Perakende Şirketi”, “Discount Perakendeciliğinde Mağaza Sayısında Birinci Şirketi” ve “Türkiye’nin Ciroya Göre Üçüncü Büyük Perakende Şirketi” seçildi.
 
Perakende ve İnovasyon Forumu 25 Aralık 2018 tarihinde Wyndham Grand Hotel’de gerçekleştirildi. Forum kapsamında sektörün önde gelen isimleri tarafından perakendenin geleceği ve inovasyon konuları ele alındı. Forumun bitiminde ise 2017 yılı verilerine göre Perakende Sektörü’nün büyük ve öncü şirketlerine ödüller verildi. A101’in üç kategoride ödüle layık görüldüğü organizasyonda şirkete verilen “Türkiye’nin En Çok Mağazası Olan Perakende Şirketi” ve “Türkiye’nin Ciroya göre Üçüncü Büyük Perakende Şirketi” ödüllerini A101 CEO’u Erhan Bostan,  “Discount Perakendenciliğinde Mağaza Sayısına Göre Birinci Şirketi” ödülünü ise A101 CCO’su Cem Maltaş aldı.
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber