İKÜ Konserinde Sanatçılara , ZEYÇED’ten FİDAN Armağan Edildi!.

22 Şubat 2018
0 Haber Yorum

Türk Sanat Müziği Devlet Ses Sanatçısı,Recep Alper Çevirel, İnce Sazın Solisti Ezgi Köker ve TRT Saz Ekibi ile İstanbul Kültür Üniversitesi Akıngüç Sanat Merkezi’nde “ Sevda Şarkıları” isimli muhteşem konserleri ile izleyicileri müziğe doyurdu. (ZEYÇED) Zeytinburnu Çevre ve Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Ali Gündüz ve yönetim Kurulu Üyeleri konser sonunda sanatçılar ve saz ekibine FİDAN armağan etti.

İKÜ Konserinde Sanatçılara , ZEYÇED’ten FİDAN Armağan Edildi!.
Türk Sanat Müziği Devlet Ses Sanatçısı,Recep Alper Çevirel, İnce Sazın Solisti Ezgi Köker ve TRT Saz Ekibi ile İstanbul Kültür Üniversitesi Akıngüç Sanat Merkezi’nde “ Sevda Şarkıları” isimli muhteşem konserleri ile   izleyicileri müziğe doyurdu. (ZEYÇED) Zeytinburnu Çevre ve Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Ali Gündüz ve yönetim Kurulu Üyeleri konser sonunda  sanatçılar ve saz ekibine FİDAN armağan etti.
 
 
(İKÜ ) Kültür Etkinlikleri  çerçevesinde,İstanbul Kültür Üniversitesi  Ataköy Yerleşkesi Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi’nde ,Ezgi  Çevirel 'in sunumu ile, TRT Saz Ekibi eşliğinde,  Türk Sanat Müziği Devlet Ses Sanatçısı, koro şefi,hoca ,Recep Alper Çevirel ve İnce Sazın Solisti Ezgi Köker’in Muhteşem Türk Sanat  Müziği Konserine İKÜ TSM Korosu ekibi,ve İKÜ öğrencileri ,Ortaköy Gönül Dostları TSM Korosu ekibi,( ZEYÇED ) Zeytinburnu - Çevre -Kültür ve Turizm Derneği Başkan,TC Çevre Beratı sahibi Ali Gündüz,Genel Sekreter Sefer Cengiz ,Genel Muhasip Psikolog Nurten Tozkoparan,Yönetim Kurulu Üyesi Necibe Uzun ,Oyuncu sanatçı Peri Tunusluoğlu,gazeteci sanatçı  Fersan Özsavcı ,İşadamı Recep Akdağ,Osman Duman ve bir çok STK temsilcisi ve kalabalık bir halk topluğu katıldı.
 Türk Müziği Devlet Sanatçısı, Recep Alper Çevirel ve  Ezgi Köker, İstanbul Kültür Üniversitesi Akıngüç Sanat Merkezi’nde,TRT saz ekibinin de eşlik ettiği  konserde ,Türk Sanat Müziğinin 19 eserini seslendirip, başarılı bir konsere imza  atarak,salonu dolduran müzik severlere unutulmaz güzellikte bir gece yaşattı..
 İstanbul Kültür Üniversitesi Akıngüç Sanat Merkezi’ndeki muhteşem konserdeki teşekkür konuşmasında,birlik-beraberlik ve sevgi mesajı veren  Recep Alper Çevirel,Başta partnerim Ezgi Köker’e, TRT Saz Ekibi ile “  eşim, Ezgi  Çevirel’e ,öğrencilerime, ve yanımızda olan ve salonu dolduran misafirlere yürekten teşekkürlerimi sunuyorum dedi . Gecenin finalinde, konserin iki sanatçıların solo ve düetleriyle noktalanması, salonu dolduranlarca uzun süre alkışlandı.
Program sonunda, (ZEYÇED ) Zeytinburnu  Çevre - Kültür ve Turizm Derneği Başkanı,TC Çevre Beratı Sahibi Ali Gündüz ve Yönetim Kurulu üyelerince ,sanatçı Recep Alper Çevirel,sanatçı Ezgi Köker,sunucu Ezgi Çevirel ve TRT Saz Grubuna  “ Kara Selvi Fidanı” armağan edildi. ,Zeyçed Başkanı Gündüz  konuşmasında “ Biz sevgimizi sanatçılarımıza fidan vererek  gösterdik.Sizler de sevdiklerinize,özel günlerde , hediye yerine FİDAN  armağan  ederseniz,özel günlerin hem sevgi ,hem de duyarlılık sergileyeceğini, “ FİDAN “ hediyeler sayesinde, sevginizi anlatıp,bir fidanın yeşermesine ,toprakla buluşmasına da vesile olacaksınız ” dedi.
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber