HATAY MEDENİYETLER SOFRASI'NDA İFTARLAR ÇOK RENKLİ GEÇİYOR

13 Haziran 2016
0 Haber Yorum

Önceki gün Tv 8'in 'Magazin 8 Ekstra' programının ,iftarında ünlüler geçidi yaşandı. İftar sonrası Bülent Ersoy'a sürpriz doğum günü pastası kesildi. Türk Sanat Müziği'nin efsane isimlerinden Muazzez Ersoy, okuduğu ''Bağdat'' şarkısı ile son aylarda milyonlarca dinleyiciyinin hayran olduğu sanatçı Ayla Çelik , İvana Sert, Sanatçı Gökhan Tepe ve Murat Kurşun, ile Oyuncu Raga Oktay, Esra Balamir ve gazetecilerin yoğun olarak katıldığı iftar renkli görüntülere sahne oldu. Sanatçı Bülent Ersoy, iftar öncesi özel olarak yemek duası yaptı ve iftardan sonra seçkin ilahiler okuyarak konuklara unutulmaz anlar yaşattı.


Hatay Medeniyetler Sofrası'nda Ramazan hergün bir başka güzellikte ve renkte devam ediyor.  Önceki gün Tv 8'in 'Magazin 8 Ekstra' programının ,iftarında ünlüler geçidi yaşandı. İftar sonrası Bülent Ersoy'a sürpriz doğum günü pastası kesildi. Türk Sanat Müziği'nin efsane isimlerinden Muazzez Ersoy, okuduğu ''Bağdat'' şarkısı ile son aylarda milyonlarca dinleyiciyinin hayran olduğu sanatçı Ayla Çelik ,  İvana Sert, Sanatçı Gökhan Tepe ve Murat Kurşun, ile Oyuncu Raga Oktay, Esra Balamir ve gazetecilerin yoğun olarak katıldığı iftar renkli görüntülere sahne oldu. Sanatçı Bülent Ersoy, iftar öncesi özel olarak yemek duası yaptı ve iftardan sonra seçkin ilahiler okuyarak konuklara unutulmaz anlar yaşattı.
Diva, yemek sonunda kendisi için özel olarak hazırlanan pastayı üflerken gazetecilere 'artık beni evlendirin yüzüm kırışmaya başladı' diye espri yaptı.
Basının da oldukça yoğun ilgi gösterdiği iftar programına katılanlar, Hatay Medeniyetler Sofrası'nın lezzetlerini çok beğendiklerini ve her şeyden çok memnun kaldıklarını söyleyerek İsmail Özdemir'e teşekkür ettiler.
Hatay Medeniyetler Sofrası sahibi İsmail Özdemir de yaptığı açıklamada sanatçılara ve televizyon ekibine iftara verdikleri renk için teşekkür ederek şöyle dedi: 'Gazeteci dostlarımızın her türlü etkinliğine evsahipliği yapmak için hazırırz. Çünkü biz de tanınmamızı onlara borçluyuz. En kaliteli en lezzetli yemekleri yapsanız duyuramadıktan sonra bir önmei yoktur. Biz onlara onlara bize hep lazımız. Sanatçı dostlarımız da bize verdikleri destekle tanınmamıza büyük katkı sağladılar. Biz de bu sorumluluğumuzu bilip daha iyi daha kaliteli hizmeti vermeye şartlandırıyoruz kendimiz. Çünkü en iyi reklam kulaktan kulağa lezzeti duyurabilmektir. Bunu başardığımız için şimdi buralardayız. Aksaray'da başlayan serüvenimize memleketimizin en güzel yerlerinde devam ediyoruz. Hatay Mutfağı Bizim İşimiz, bizi izlemeye devam edin.'
 

HATAY MEDENİYETLER SOFRASI İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Hatay Medeniyetler Sofrası Bakırköy 
0212 543 97 44
Adres: Kennedy Cad. No:37/B Sahil Yolu Bakırköy/İSTANBUL
...
Hatay Medeniyetler Sofrası Taksim : 
0212 293 31 31
0533 164 50 00
Adres: İstiklal Caddesi, No:39 Beyoğlu-İSTANBUL
...Hatay Medeniyetler Sofrasi Etiler :
0212 325 31 31
Adres: Nispetiye Caddesi, Lavinya Sokak, No: 2, Levent-İSTANBUL
...
Hatay Medeniyetler Sofrası Aksaray:
0212 523 31 31 
0542 523 31 31
Adres: Horhor Caddesi, No: 49 Aksaray/Fatih-İSTANBUL

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketÇok Okunanlar Çok Okunanlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber