HANDE YENER YARINKİ DEMOKRASİ NÖBETİNE ERDEK KAYA ROCK DA DEVAM EDECEK!

02 Ağustos 2016
0 Haber Yorum

Bizde Erdek Belediyesi olarak yarın hem halkımıza süpriz yapıp onlara muhteşem bir Hande Yener Konseri ve Demokrasi nöbetimize devam edeceğiz.

Yerli ve yabancı turistler için  her yaz bir birinden ünlü sanatçıların sahne aldığı ERDEK KAYA ROCK da yarın Demokrasi nöbeti ünlü şarkıcı Hande Yener ile devam edecek. Ülkemizde yaşanan darbe girişiminin ardından konserlere ara vererek sokaklar açıktık diyen Erdek Belediye Başkanı  Hüseyin Sarı ve Yardımcısı Hulisi Ay" Ülkemiz ve halkımız büyük sıkıntılar içinde önemli bir sınav verdi. vermeye de devam ediyor.
 
Bizde Erdek Belediyesi olarak yarın hem halkımıza süpriz yapıp onlara muhteşem bir Hande Yener Konseri  VE (5 ağustos MANGO konserleri ve Demokrasi nöbetimize devam edeceğiz..

Dünyanın en büyük KAYA ROCK EGLENCE MERKEZİ: mekanı  ilçemizde ve yarın burada çok önemli bir konser ile halkımızla yeniden bütünleşeceğiz. Amacımız hem  yerli hem de yabancı turistlerimize unutulmaz bir gece yaşatmaktır " diye konuştu. Yarın 21 00 da başlayacak konser öncesi Erdek ve çevre ilçelerden gelen Hande Yener tutkunlarını şimdiden heyecan sarmnış durumda erdekte.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketAnasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber