Çevreci Başkan Ali GÜNDÜZ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde “ Türkiye’de Basın Sıkıntıda “ dedi..

11 Ocak 2018
0 Haber Yorum

İstanbul - Zeytinburnu Çevre,Kültür ve Turizm Derneği (ZEYÇED ) Başkanı Ali Gündüz " Türkiye’de basın sıkıntıda,basın özgür değil,Tv ve gazetelerde inanılmaz baskı var ” dedi. GÜNDÜZ,Yerel ve ulusal basın mensuplarının,”10 0cak ,Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutladı.

Çevreci  Başkan Ali GÜNDÜZ,  10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde
 “ Türkiye’de Basın Sıkıntıda “ dedi..
 
 İstanbul - Zeytinburnu Çevre,Kültür ve Turizm Derneği (ZEYÇED ) Başkanı Ali Gündüz " Türkiye’de basın sıkıntıda,basın özgür değil,Tv ve gazetelerde inanılmaz baskı var ” dedi. GÜNDÜZ,Yerel ve  ulusal basın mensuplarının,”10 0cak ,Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutladı. 
 Zeytinburnu - Çevre,Kültür ve Turizm Derneği (ZEYÇED) Başkanı,Zeytinburnu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Sekreteri, (TSD ) Türkiye Sakatlar Derneği Genel Merkez Üst Kurul Delegesi, İstanbul Özürlüler Spor Kulübü ( İSÖS) Yönetim Kurulu Üyesi, GÖZDER Görme Özürlüler Derneği Gönüllüsü Ali GÜNDÜZ,Bizler her hangi bir günde değil, her zaman çalışan gazetecilerin yanında olmamız gerekir ki,onlarda kalemlerini özgürce kullansınlar dedi.
 
GÜNDÜZ, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün basın çalışanları için “Basın, Milletin Müşterek Sesidir” sözünün ne kadar anlamlı olduğunu ifade etti.  
 ZEYÇED Başkanı Ali GÜNDÜZ “ Şu anda,,cezaevlerinde 160 civarında tutuklu  gazeteci olmasını da kabul etmiyorum,tutuksuz yargılanmalarından yanayım dedi.İçimizden birileri olan, Kutsal bir görevi yerine getiren,mesleklerini büyük bir AŞK ile yapan tüm gazeteci dostlarımızın "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutlar, şehit ve vefat eden basın mensuplarına Allah’tan rahmet,çalışanlarına da,sağlık,mutluluk ve başarı dileklerimi sunarım" dedi.
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber