AVON ile Genç Görünmenin Yaşı Yok

11 Şubat 2019
0 Haber Yorum

Her geçen gün estetik kaygılar, yaşlılık bulgularını gizleme ve daha genç görünme arzusu artıyor. Cilt yaşlanması kaçınılmaz bir gerçek. Ancak bugün sahip olunan bilgi ve teknoloji sayesinde hissedilen yaşta görünebilmek mümkün. Avon Anew Ultimate serisinden Multi-Performance Silkened Oil-In-Gel kullananlar için genç görünmenin yaşı yok.

Yaşlandıkça ve güldükçe, ağladıkça ve hayattan zevk aldıkça yüzünüz değerli anlarınızı her zaman bir kırışıklık koruyacaktır. Dudak ve çevresi kırışıkların mutlu insanların bir göstergesi olduğunu söylerler. Ama bu çizgiler bizi rahatsız eder.
Cildiniz gençken güzel bir dokuya, doğal bir neme ve sıkılığa sahip. Zaman geçtikçe cilt çeşitli faktörlerden etkileniyor Avon Anew Ultimate serisinden Multi-Performance Silkened Oil-In-Gel ile genç görünmenin yaşı yok. Çünkü bu ürün ipeksi bir görünüm vermesinin yanı sıra ipek kadar pürüzsüz görünen bir cilde ulaşmanızı da sağlıyor.

Anında 10 kata kadar nemlendiren, derin kırışıklık görünümünü ve yaşlanma belirtilerini hafifleten bu yağ jel içeriğinde kullanılan yağlar ve ipek özleri sayesinde cildi derinlemesine tazeliyor, esneklik kazandırıyor, ağırlık da hissettirmiyor.
Temiz bir cilde masaj yaparak uygulayacağınız Anew Ultimate Multi-Performance Silkened Oil-In-Gel’in ardından nemlendiriciniz de kullanabiliyorsunuz. Cildindeki kırışıklık görünümünün önüne geçmek isteyenler için…
AVON Anew Ultimate ipeksi görünüm veren yağ jel, 30 ml, Mart Kampanya Fiyatı – 52,99 TL
 
Bilgi için: SALT İLETİŞİM GRUP
ESRA SAYIN- esrasayin@saltiletisimgrup.com / 0532 304 39 51
 
 
 

AVON Hakkında:
AVON 131 yılı aşkın süredir güzelliği, yeniliği, iyimserliği, hepsinden öte kadını gururla temsil eden bir şirkettir. AVON, AVON True, Mark, ANEW, AVON Care, Skin-So-Soft ve Advance Techniques gibi yakından tanınan ve sevilen markalara sahiptir. AVON, ürünlerini, dünya genelinde 6 milyon bağımsız AVON Satış Temsilcisi tarafından yaklaşık 70 ülkede tüketicilere sunar.
AVON, ürünlerinde, tüketicilerinin kalite, güvenilirlik, iş sağlığı ve güvenliği, çevre yönetimi beklentilerini karşılayabilmek için sıkı kalite kontrol prosedürleri uygular ve bu uygulamaları Uluslararası Kalite Standartlarına uygun olarak yönetir.
Doğrudan Satış Derneği’nin (DSD) kurucu üyelerinden biri olan AVON, derneğin yönetiminde aktif rol almaktadır. AVON, ayrıca YASED (Uluslararası Yatırımcılar Derneği) ve KTSD (Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Sanayicileri Derneği)’nin yanı sıra ÇEVKO Vakfı üyesidir.
 
Daha fazlası için www.AVON.com.tr

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber