ATIKLAR ÇATALÇA’DA FİDAN OLDU!...

15 Nisan 2018
0 Haber Yorum

ELDAY’ın e – atıkların geri dönüşümünü teşvik etmek, sürdürülebilir sağlıklı çevre ve sağlıklı toplum oluşturmak amacıyla başlattıkları “Atıklar Orman Olsun” kampanyasının Ağaç Dikme Şenliği, büyük bir katılımla Çatalca Akalan Mahallesi’nde gerçekleşti.

ATIKLAR ÇATALÇA’DA  FİDAN OLDU!...
ELDAY’ın e – atıkların geri dönüşümünü teşvik etmek, sürdürülebilir sağlıklı çevre ve sağlıklı toplum oluşturmak amacıyla başlattıkları “Atıklar Orman Olsun” kampanyasının Ağaç Dikme Şenliği, büyük bir katılımla Çatalca Akalan Mahallesi’nde gerçekleşti.
 Bakırköy Lions Kulübü, İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası, Orman ve Su İşleri Bakanlığı; İstanbul Bölge Müdürlüğü, EAG Geri Dönüşüm A.Ş. ve Elektrik ve Elektronik Geri Dönüşüm ve Atık Yönetimi Derneği (ELDAY) desteği ile “Atıklar Orman Olsun” kampanyası kapsamında Çatalca Akalan Mahallesi’nde 5 bin fidan toprakla buluştu.
 Proğram sunumunu oyuncu,sunucu İshak Akbay’ın yaptğı  “Ağaç Dikme” etkinliğine, Çatalca  Belediye Başkan Yardımcıları Cengiz Uçar ve Erhan Güzel, Akalan Mahalle Muhtarı Halil Akgeyik,, Çatalca Orman İşletme Müdür Yardımcısı Sait Özkara, Bakırköy Lions Kulübü Başkanı Erdal Teknikel, önceki dönem Başkanı Zevcet Baytöre ve dernek üyeleri, Lions Dernekleri 118-E Başkanı Celil Vardar, İSMMMO Başkanı Yücel Akdemir,Bakırköy Şubesi Başkanı Ali Çelik  ve dernek üyeleri, ELDAY Genel Müdürü Muharrem Yamaç, Türkiye Körler Vakfı Başkanı Erol Aydın ve İstanbul Temsilcisi Ayşegül Altınsoy  Özgün ve bir grup engelli üyesi, (ZEYÇED) Zeytinburnu Çevre – Kültür ve Turizm Derneği Başkanı,TC Çevre Beratı Sahibi  (TSD) Yönetim Kurulu Üyesi Ali Gündüz ve bir çok davetli  yer alarak ağaç dikimi gerçekleştirdi.
Sürdürülebilir sağlıklı çevre ve sağlıklı toplum oluşturmak amacıyla hayata geçirilen kampanyayla,  bir sene içinde 150 ton AEEE toplanarak bunlardan elde edilen gelirle 5 bin ağaç dikiminin gerçekleştirildiğine vurgu yapılan konuşmalarda, günlük hayatta sıkça kullandığımız televizyon, bilgisayar, yazıcı, cep telefonu, klima, ütü gibi elektrikli ve elektronik eşyaların çöpe atıldığında hem ülke ekonomisine hem de çevreye zarar verildiğine vurgu yapıldı.
 Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’ya yardım ve desteklerinden dolayı verilen teşekkür plaketini alan Başkan Yardımcısı Erhan Güzel, böylesine önemli bir projede emeği geçenlere Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara ve Çatalca Belediyesi adına teşekkürlerini sundu.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber