İdo usulü burger: Mcİdo Burger

09 Eylül 2016
0 Haber Yorum

Türkiye’de hızlı servis restoranları sektörünün oluşmasında liderlik yapan McDonald’s, yeni marka yüzü İdo Tatlıses ile gençlerin sesi oluyor. “Aşık olacağınız lezzet ve fiyatlar” kampanyasıyla gençleri McDonald’s restoranlarına çeken İdo, bu kez mutfağa girip kendi hamburgerini yaptı. İdo’nun damak tadına göre yarattığı lezzeti tadanlar ise magazin gazetecileri oldu.

McDonald’s’la yolları çocukluğunda kesişen İdo Tatlıses sonunda reklam yüzü olduğu markanın mutfağına girdi. Lezzet yolculuğunda bu kez kendi hamburgerini yaratan İdo, ortaya çıkan lezzete ‘aşık oldu’.
McDonald’s’ın efsane lezzetlerini kendi damak tadına göre yeniden yorumlayan İdo, sonuçtan memnun: “Benim hamburger denemem amatör bir macera tabii. Yine de bunu denediğim için mutluyum. Çocukluğumdan beri alışkın olduğum bu lezzete farklı bir yaklaşım getirdim diyebiliriz. Ayrıca McDonald’s mutfaklarında bulunarak da çok şey öğrendim. McDonald’s’ın mutfakları herkese açık ve burada hiçbir ürün hazır sunulmuyor. En iyi et, tavuk, patates, ekmek ve diğer tüm malzemeler McDonald’s kalite standartlarıyla birleşince efsane lezzetler ortaya çıkıyor. Uluslararası bir marka olmasını ve standartlarını çok önemsiyorum. Bu nedenle reklam teklifi gelince hiç düşünmeden kabul etmiştim. Kısacası McDonald's'ta ne ararsanız var. Lezzet, çeşit, temizlik, servis, kalite, internet…”
Reklam kampanyasının gördüğü ilgiden memnun olduğunu söyleyen İdo, McDonald’s’larda sürpriz lezzet buluşmalarının devam edeceğini söyledi.


Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketAnasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber