VOLEYBOL, BASKETBOL VE ATLETİZMİN KALBİ GLORIA SPORTS ARENA’DA ATACAK

06 Ağustos 2019
0 Haber Yorum

Voleybol, basketbol ve atletizm alanında başarısını kanıtlamış dünyaca ünlü sporcular ve takımlar Ağustos ve Eylül aylarında Gloria Cup 2019'da mücadele edecek. Gloria Sports Arena’da gerçekleştirilecek turnuvalar öncesinde düzenlenen basın toplantısıyla turnuva takvimi açıklandı.

Antalya Belek’te 2015 yılında kapılarını açan, 50’den fazla branşta spor yapma imkanı sağlayan, Avrupa’nın en geniş kapsamlı spor oteli Gloria Sports Arena (GSA) bu yıl üçüncü kez  Gloria Cup’a ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Smart Casual Event organizasyonuyla düzenlenecek “Gloria Cup 2019”da voleybol, basketbol ve atletizm başta olmak üzere üç branşta dünyaca ünlü kıyasıya mücadele edecek.
15 Ağustos tarihinde Voleybol branşı ile başlayacak turnuvalar öncesinde, turnuvaların yapılacağı Gloria Sports Arena’da basın toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya, Gloria Sports Arena Genel Müdürü Görkem Dönmez ve Smart Casual Event Genel Müdürü Mert Osman Can'ın yanı sıra spor basınının önemli temsilcileri katıldı.
Toplantıda ilk olarak konuşma yapan Görkem Dönmez, “Bildiğiniz gibi Gloria Sports Arena'da 100.000 m2 alanda, 55 farklı spor dalı ile Avrupa'nın ve Türkiye'nin en fazla branşta hizmet veren spor oteliyiz. Bu serüvene 5 yıl önce basketbol ile başladık. Geride bıraktığımız yıllarda Gloria Cup turnuvalarında Türkiye'nin ve Avrupa'nın en iyi takımlarını ağırladık ve bu süreçte çok olumlu geri dönüşler aldık, voleybol ve atletizm branşlarını da ekledik. Gloria Sports Arena'da ağırladığımız takımlar ve sporcular sayesinde tüm dikkatleri üzerimize çektik. Bu sene Gloria Cup 3. senesinde Gloria Sports Arena'da voleybol, basketbol ve atletizm branşlarına evsahipliği yapıyoruz. Gönlümüzden geçen otelimizde konaklayan her branşı turnuvalarımıza dahil etmek. Bunun için de öncelikli olarak yüzme ve kadın futbol branşlarını da turnuvalarımıza dahil etmeyi planlıyoruz. 2020 yılında da yoğun takvimleri içerisinde kendimize yer bulmayı hedefliyoruz. Gloria Sports Arena açıldığından bu yana 1000'e yakın kamp, 20.000 üzerinde sporcu ağırladık. Bizde konaklayan sporcular katıldıkları şampiyona ve olimpiyatlarda 196 madalya kazanarak bizleri gururlandırdılar." dedi.
Smart Casual Event Genel Müdürü Mert Osman Can ise şu bilgileri medya mensupları ile paylaştı: "Gloria Sports Arena açıldığından bu yana Smart Casual Event olarak Gloria'da 43'ten fazla basketbol takımı, 4'ü milli olmak üzere 11 voleybol takımı , alt yapı takımı ve birçok sporcuyu ağırladık. Bu sene tamamlandığında 19 turnuva yapmış olacağız. Bu kadar kısa zaman bu sayılara ulaşabilmemizin en önemli sebebi GSA'nın sporcular için çekim merkezi olması. Biz de 15 Ağustos'ta Gloria Cup Voleybol ile başlıyoruz. En büyük hedefimiz hayal ettiğimiz projeleri hayata geçirmek. Güzel organizasyonlar güzel insanlarla oluyor. Bu yüzden Gloria Cup'ta hayatımıza dokunan herkese çok teşekkür ediyorum". Toplantı soru cevap bölümünün ardından gerçekleştirilen fotoğraf çekimi ile son buldu.
 
TURNUVA TAKVİMİ
 
Gloria Cup 2019 Volleyball / Kadın Milli Takımlar Turnuvası / 15-17 Ağustos 2019
 
Katılımcılar : Türkiye – Hırvatistan – İtalya – Sırbistan
Maç Takvimi :
1. Gün : 15.08.2019 // 1.Maç – 16:30 – Sırbistan & İtalya // 2.Maç - 19:00 – Türkiye & Hırvatistan
2. Gün : 16.08.2019 // 1.Maç – 16:30 – Hırvatistan & Sırbistan / 2.Maç - 19:00 – Türkiye & İtalya

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber