VERİ KURTARMA İLE İLGİLİ SIK SORULAN SORULARIN CEVAPLARI BU FİLMDE TOPLANDI

06 Aralık 2018
0 Haber Yorum

BİR VERİ KURTARMA HİKAYESİ: GÜVEN İLE VASFİ Dijital çağda herkesin başına gelebilecek bir sorun olan veri kaybı konusunda kullanıcılar ile şirketlerin hala yeterli bilince sahip olmayışı, pek çok önemli verinin tamamen yok olmasına yol açıyor. Hassas verilerini kaybedenlerin veri kurtarma süreci ile ilgili merak ettiği pek çok konu bulunuyor. Veri Kurtarma Hizmetleri, veri kurtarmayla ilgili en çok merak edilen sekiz sorunun cevabını “Güven ile Vasfi” filmiyle anlatıyor.

Günümüzde pek çok kullanıcı veya şirket, fiziksel veya yazılımsal sebeplerle verilerini kaybederek önemli ölçüde zarar görüyor. Değerli verilerini kaybeden kullanıcıların kafalarında verilerinin nasıl geri getirileceği ile ilgili pek çok soru işareti oluştuğuna dikkat çeken Veri Kurtarma Hizmetleri, veri kurtarma hakkında kendilerine en çok yöneltilen soruların cevaplarını Güven ile Vasfi filmi ile anlatıyor. Güven ile Vasfi, veri kaybı yaşayarak panikleyen ve profesyonel veri kurtarma aşamalarının nasıl gerçekleştiğini öğrenmek isteyen kullanıcıların akıllarındaki soruları cevaplandırıyor.
 
En Sık Sorulan Sorular Cevaplanıyor
 
Hazırlanan film, veri kurtarma konusunda bir bilgisi olmayan Vasfi’nin hem kendi tatil fotoğraflarına ulaşamaması hem de patronunun önemli şirket verilerine erişememesi nedeniyle Veri Kurtarma Hizmetleri’ne başvurmasıyla başlayan hikayesini konu alıyor. Veri kurtarma hakkında en çok sorulan sekiz soruya cevap veren film, öncelikle hasarlı medyanın nasıl ulaştırılacağını, fiyat teklifinin nasıl belirlendiğini ve veri kurtarma garantisinin olup olmadığını anlatıyor. Filmin devamında veri kaybı durumda nasıl bir yöntem izleneceği, Veri Kurtarma Hizmetleri’nin eğitimlerinden nasıl haberdar olunacağı ve fidye yazılımı saldırıları ile cryptolocker’a çare olup olmadığı hakkında bilgi veriliyor.
 
Güven ile Vasfi filmini izlemek için: http://bit.ly/GüvenileVasfi
 
Veri Kurtarma Hizmetleri Ltd. Hakkında:
 

Türkiye'nin profesyonel veri kurtarma alanında önde gelen firması Veri Kurtarma Hizmetleri Ltd., 15 yıllık tecrübesi, 3000’den fazla çözüm ortağı ve Türkiye’nin ilk clean-room laboratuvarı ile veri kaybı yaşayan kullanıcılara hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana yatırım maliyeti 5 milyon doları bulan Veri Kurtarma Hizmetleri Ltd., her türlü dijital kayıt ortamında veri kurtarma, veri kopyalama, veri silme, bilişim suçlarına yönelik veri araştırma ve şifre çözme işlemleri yürütmekte, bu alanda var olan tüm yeni teknolojileri başarıyla kullanmaktadır. Yakın zaman önce AR-GE faaliyetlerine de başlamış, yerli ve milli yazılım ve donanım üretiminde de kendi alanında lider konumda olmaya aday olmuştur.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber