SAROZ VAKIF MOTEL’DE (GÖZDER ) GÖRME ÖZÜRLÜLER TATİL YAPTI!...,

13 Haziran 2017
0 Haber Yorum

(GÖZDER) Görme Özürlüler Derneği,üyeleri ve ailelerinden oluşan 30 kişilik bir grup Enez- Saroz Körfezinde Vakıf Motel’de tatil yaptı.

SAROZ VAKIF MOTEL’DE (GÖZDER ) GÖRME ÖZÜRLÜLER TATİL YAPTI!...,
(GÖZDER) Görme Özürlüler Derneği,üyeleri ve ailelerinden oluşan 30 kişilik bir grup Enez- Saroz Körfezinde Vakıf Motel’de tatil yaptı.
Görme Özürlüler Derneği (GÖZDER) üyeleri ve ailelerinden oluşan 30 kişilik bir grup ,Enez- Saroz Körfezinde tertemiz kumsalı , doğal ve katkısız yiyecekleri ile tatil için aranılan yerlerden biri olan,Vakıf Motel’de tatil yaptı.
 Denize girip çıkmaları, engelli gruplara da uygun olan,Vakıf Motel’’de,GÖZDERLİ  engelliler ve aileleri,2 gece 3 gün  süren tatilleri sürecince,bol bol denize girip,sahilde yürüyüş yaparak,hem moral depoladılar,hem de birlikte güzel  vakit  geçirdiler.
İstanbul’da,önemli görüşmeleri olduğundan,üyeleri ile beraber tatile gelemediği için çok üzüldüğünü bildiren (GÖZDER) Görme Engelliler Derneği Başkanı Ali VARLIK ,Vakıf Motel’e gönderdiği mesajında ,“GÖZDER üyelerimiz ve aileleri  tesislerinizde,muhteşem güzellikte bir tatil yapmışlar,çok memnun kaldıklarını ifade ettiler,Ulaşımımızı sağlayan İstanbul - Bakırköy Belediye Başkanı Dr.Bülent KERİMOĞLU’na,GÖZDER üyelerimizi ve ailelerini motelinde ağırlayan VAKIF MOTEL işletmecisi Ahmet ÇELİK' e,ve tatil süresince arkadaşlarımızla beraber olan gönüllümüz Ali GÜNDÜZ (Alo Afiş)  ’e teşekkür ediyorum” dedi.
Ahmet ÇELİK’te yaptığı konuşmasında, (GÖZDER) Görme Özürlüler Derneği üyeleri ve ailelerini motelinde  ağırlamaktan duyduğu memnun ifade edip,”Onların gözündeki ışık değil, gönüllerindeki ışıktır dünyamızı aydınlatıp anlamlı kılan “dedi ve GÖZDER’e çalışmalarında başarılar dilerim diyerek sözlerini bitirdi.
GÖZDERLİ tatilciler de,Vakıf Motel’in işletmecisi Ahmet ÇELİK’in,geldiklerinde, ekibi ile birlikte motelin girişinde  kendilerini karşılayıp,giderken de otobüslerine kadar uğurladığını,tatilleri süresince kendilerine muhteşem bir ev sahipliği yaptığını ifade ettiler.
 
 
 
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketAnasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber