​BtcTurk, Türkiye Sermaye Piyasaları Kongre’sinde Yer Aldı

19 Kasım 2018
0 Haber Yorum

Türkiye’nin ilk ve en büyük kripto para alım satım platformu BtcTurk’ün CEO’su Özgür Güneri, Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi kapsamında düzenlenen “Dijital Varlıklar ve Fırsatlar” panelinde konuşmacı olarak yer aldı.

Türkiye’nin ilk ve en büyük kripto para alım satım platformu BtcTurk’ün CEO’su Özgür Güneri, Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi kapsamında düzenlenen “Dijital Varlıklar ve Fırsatlar” panelinde konuşmacı olarak yer aldı.
 
Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği tarafından bu yıl “Gelecek” teması ile düzenlenen Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi, 10 bine yakın katılımcı ile 13-14 Kasım 2018 tarihlerinde Wyndham Hotel’de gerçekleşti.
 
Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği Başkanı Erhan Topaç’ın açılış konuşmasıyla başlayan ve Futurist Gerd Leonhard ve Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve TBV Başkanı Faruk Eczacıbaşı gibi isimlerin sunumlarıyla devam eden etkinlikte BtcTurk de “Dijital Varlıklar ve Fırsatlar” panelinde yer aldı.
 
“Finansın yeni modeli”, “ICO, sermaye piyasası aracı mı değil mi?”, “Kitle fonlamasına yönelik Türkiye’deki yeni düzenlemeler” ve “P2P borç verme nedir? Geleneksel araçlardan daha uygun maliyet ve etkinlik sağlıyor mu?” gibi konuların tartışıldığı panelde BtcTurk CEO’su Güneri konuşmacı olarak yer aldı. SPK Başkan Yardımcısı Bora Oruç moderatörlüğünde ve BtcTurk sponsorluğunda düzenlenen panelde Akbank Direkt Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Tolga Ulutaş ve Gazeteci Volkan Akı da konuşmacılar arasında yer aldı.
 
 
BtcTurk Hakkında
Türkiye’nin en büyük kripto para işlem platformu BtcTurk, Türkiye’de sanal pazar yeri hukuki standartlarına göre çalışmalarını sürdüren ve global ölçekte Blockchain üzerine odaklanmış ve Blockchain ile kripto para bazlı teknolojileri üreten ve kullandıran bir şirket olarak faaliyet gösteriyor. BtcTurk, hali hazırda 105 bini aktif kullanıcı olmak üzere 540 bin kullanıcıya sahip.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber