​AMERİKAN HASTANESİ FELİS’TEN 3 ÖDÜLLE DÖNDÜ

13 Kasım 2018
0 Haber Yorum

Vehbi Koç Vakfı bünyesinde hizmet veren Amerikan Hastanesi, MediaCat tarafından düzenlenen yılın en etkili ve yaratıcı pazarlama projelerinin yarıştığı Felis Ödülleri’nde bu yıl ödüle layık görüldü. Amerikan Hastanesi, “Kalbi Sanat İçin Atanlar” interaktif pano çalışmasıyla, Gerilla Projesi kategorisinde “Felis”, Açıkhava Tanıtımı kategorisinde “Başarı” ödülünü aldı. Amerikan Hastanesi, ayrıca Yanny-Laurel Odyoloji ünitesi videosuyla Gerçek Zamanlı Pazarlama kategorisinde “Felis” ödülünün sahibi oldu.

MediaCat tarafından düzenlenen yılın en etkili ve yaratıcı pazarlama projelerinin ödüllendirildiği Felis Ödülleri’nde bu yıl, Türkiye sağlık sektörünün öncüsü konumuna sahip Amerikan Hastanesi ödüle layık görüldü. Amerikan Hastanesi, “Kalbi Sanat İçin Atanlar” interaktif pano çalışmasıyla, Gerilla Projesi kategorisinde “Felis”, Açıkhava Tanıtımı kategorisinde “Başarı” ödülü aldı. Ayrıca Yanny-Laurel Odyoloji ünitesi videosuyla da Gerçek Zamanlı Pazarlama kategorisinde “Felis” ödülünü almaya hak kazandı.
VKV Amerikan Hastanesi, sağlık alanındaki vizyonundan hareketle sanata olan desteğini Contemporary İstanbul’da ve hastane içinde hazırladığı interaktif bir stand ile ortaya koydu. Dijitalle tasarımın buluştuğu bu alan için realizmden pop art’a, fütürizmden sürrealizme kadar 10 farklı sanat akımını betimleyen anatomik kalpler tasarlandı. Alanı ziyaret edenler, stetoskop aracılığıyla, her bir kalpte farklı bir sanat akımının öyküsünü, nelerden etkilendiğini ve akımın önemli isimlerini dinleme fırsatı buldu. Proje, reklam ve pazarlama endüstrisinde etkili yaratıcılığın pazarlama çalışmalarındaki rolünü vurgulaması ve yaratıcı dünyaya katkı sağlayan tüm ekiplerin başarılarını ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Mediacat Felis Ödülleri’nde aldığı Sağlık İletişimi Bölümü Gerilla Projesi kategori birinciliği ödülünün sahibi oldu. VKV Amerikan Hastanesi Açıkhava Tanıtımı kategorisinde “Başarı” ödülü aldı. Ayrıca Yanny-Laurel Odyoloji ünitesi videosuyla Gerçek Zamanlı Pazarlama kategorisinde de “Felis” ödülü aldı.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber