ÜNLÜ İSİMLERİ BULUŞTURAN DAVET

17 Haziran 2017
0 Haber Yorum

Okulların kapandığı şu günlerde veliler yaz tatiline çıkmadan önce yeni eğitim öğretim yılının son hazırlıklarını tamamlamaya çalışıyorlar.

Okul öncesi eğitimde dünya markası olan Gymboree Play Music’in Türkiye Kurucusu Esra Taşar ve Little Genius kurucusu Carol Crous, uluslararası okul öncesi eğitim merkezi Growing Minds International Pre-School’u İstanbul’a getirdiler.
Growing Minds İstanbul Etiler’deki ilk şubesini açma hazırlıklarını tamamlarken, ortaklarından Esra Taşar yeni okulun tanıtımını Ortaköy’de sahip olduğu Gymboree Play Music’te verdiği bir davet lansmanı ile tanıttı. Taşar, Ortaköy’de ki Gymboree Play Music’te ki velileri ile cemiyet hayatının sevilen hanımlarına okul hakkında bilgi verirken birçok veli de çocuğunu yeni açılacak okula kayıt ettirdi.  
Okul öncesi eğitimde dünya markası olan Gymboree Play Music’in Türkiye Kurucusu Esra Taşar ve Little Genius kurucusu Carol Crous’un yeni girişimi uluslararası okul öncesi eğitim merkezi Growing Minds International Pre-School tanıtım davetine cemiyet dünyasından Reyhan Demirören, Aslı Pehlivanlar, Banu Aksoy Tarakçıoğlu, Nazlı Yazıcı, Melis Hatipoğlu, Merve Kırbeyi, Özlem Öztiryaki Yılmaz gibi pek çok ünlü isim katıldı.
Esra Taşar ve Carol Crous’un yöneteceği Growing Minds International Pre-School Etiler’de hizmet verecek.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketAnasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber