İSİYAD İFTARINDA YENİ ÇERKEZKÖY OSB KONUŞULDU

19 Haziran 2017
0 Haber Yorum

​İstanbul Sanayici ve Yatırımcı İşadamları Derneği (İSİYAD) üyelerine ve yatırımcı işadamlarına iftar verdi. Çerkezköy’de kurulacak olan Yeni Organize Sanayi Bölgesi’nin de konuşulduğu ve yatırımcıların yönlendirildiği iftar programına seçkin davetliler katıldı.

İstanbul Sanayici ve Yatırımcı İşadamları Derneği (İSİYAD) üyelerine ve yatırımcı işadamlarına iftar verdi.
Çerkezköy’de kurulacak olan Yeni Organize Sanayi Bölgesi’nin de konuşulduğu ve yatırımcıların yönlendirildiği iftar programına seçkin davetliler katıldı.Programın açılış konuşmasını yapan İSİYAD Başkanı Cemal Çoban, davetlilere teşekkür ederek şöyle konuştu: ‘İkitelli Organize Bölgesinin ikincisi Bakanlığın yer tahsisi ile Çerkezköy’e yapılacak. Biz de üyelerimize KOSGEB destekli eğitimler vererek bu projede yer almalarını sağlıyoruz. Bu çok önemli ve büyük bir proje. Şimdi talepleri topluyoruz. Bu bölgede hem sanayi alanı hem de konut alanı tahsis edildi. Bunu değerlendirmenizi bekliyorum.’
İftar programına katılan OSB Başkan ve yöneticileri proje ile ilgili bilgiler verdiler.
Beylikdüzü Hilton Garden Inn’de yapılan iftara katılan, İOSB Başkan Vekili Mehmet Kandemir, AYKOSAN Başkanı Sinan Beyhan, Bayrampaşa eski Belediye Başkanı Mehmet Akalın, KOSGEB Girişimcilik Eğitmeni Salih Keskin, FESİAD Başkanı M. Fatih Varlık, İSİYAD Başkan Yardımcısı Turgut Tarlığ, Üzel İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Uzer ve Mustafa Özdemir yaptıkları konuşmada  Çerkezköy’de kurulacak Organize Sanayi Bölgesi projesinin önemine dikkat çekerek projeye her işadamının yatırım yapması gerektiğini belirttiler.
Program toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketAnasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber