İNCİSER SEZER BAYRAM’DAN ” NEDEN BİR TÜRLÜ ANLAŞAMIYORUZ ? " SEMİNERİ!..

15 Temmuz 2017
0 Haber Yorum

Bakırköylüler Derneği’inde, düzenlenen “ Bensu KAYA ‘nın moderatörlüğündeki “ Neden Bir Türlü Anlaşamıyoruz ? Seminerinin“ konuğu İnciser SEZER BAYRAM ile “ Doğru İletişimin Püf Noktaları“ konuşuldu.

İNCİSER SEZER BAYRAM’DAN ” NEDEN BİR TÜRLÜ ANLAŞAMIYORUZ ? SEMİNERİ!..

Bakırköylüler Derneği’inde, düzenlenen “ Bensu KAYA ‘nın moderatörlüğündeki “ Neden Bir Türlü Anlaşamıyoruz ? Seminerinin“ konuğu  İnciser SEZER BAYRAM ile “ Doğru İletişimin  Püf Noktaları“ konuşuldu.
Bakırköylüler Derneği’nde düzenlenen seminere, Bakırköylüler Derneği Başkanı Nurdan ERDİŞ,Genel Sekreter Ahmet ÖNEN,Yönetim Kurulundan  yazar Bensu KAYA,Emre ERZURUMLUOĞLU,Ahmet Taner ÖNEN,Nalan DİLAVERLER ,Ahmet DÖRTER,Fikret DİLAVERLER ile Bakırköylüler Derneği üyeleri, THM Sanatçısı Meltem DEMİR,Körler Vakfı İstanbul Temsilcisi Ayşegül ALTINSOY ÖZGÜN,(GÖZDER) Görme Özürlüler Derneği’nden Resul KOÇ,Zeytinburnu – Çevre,Kültür ve Turizm Derneği ( ZEYÇED ) Başkanı Ali GÜNDÜZ ve Yönetim Kurulu Üyesi Recep AKDAĞ ve çok sayıda STK temsilcisi ve davetli katıldı. 
Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği söyleşide ,İnciser, SEZER BAYRAM, Konuşmasını,”Neden Bir Türlü Anlaşamıyoruz?, Hayatın Soyut Yasaları..,Neden,Hep Ayni Üzüntüleri Yaşıyoruz?,Sterejini Kur,Bakış Açını Değiştir.. “Gibi 4 ana başlıkta topladı.Doğru iletişim kurabilmek için bazı konulara dikkat edilmesi gerektiğini,insanlar arasındaki anlaşmazlıkların büyük bir kısmının,doğru iletişim kuramamaktan kaynaklandığını ifade eden,.İnciser SEZER BAYRAM,yanlış anlaşılmamak için,insanların öncelikle birbirlerini dinlemeyi öğrenmeleri gerektiğinden  bahsetti.
Karşılıklı soru cevap şeklinde devam eden söyleşide,Bakırköylüler Derneği Başkanı Nurdan ERDİŞ,seminere katılan İnciser, SEZER BAYRAM’a günün anısına berat takdim ederek,tüm katılımcılara teşekkür etti.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketAnasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber