Altun Şirketler Grubu Tekin Altun’la hedef büyüttü

29 Mayıs 2018
0 Haber Yorum

Gıdadan, tekstile ve inşaata bir çok alanda faaliyet gösteren Altun Şirketler Grubu, özellikle inşaat sektörüne getirdiği yeniliklerle adından daha çok söz ettireceğe benziyor.


 
Uluslararası Diplomatlar Birliği (DMW) tarafından bu yıl ilk kez gerçekleştirilen ve  ‘sanata ve sanatçıya’ temasıyla düzenlenen
ödül töreninde Altun Şirketler Grubu veliahtı Tekin Altun da Yılın Genç İşadamı ödülünü aldı.
Gıda sektöründe önemli bir yer edinen Altun Şirketler Grubu büyümeye devam ediyor.
Gecde ödül alan Tekin Altun,  genç yaşına rağmen yaptığı çalışmalarla aile şirketinin inşaat sektöründe de söz sahibi olmasını sağlayarak dikkatleri üzerine çekiyor.
Gıdadan, tekstile ve inşaata bir çok alanda faaliyet gösteren Altun Şirketler Grubu, özellikle inşaat sektörüne getirdiği yeniliklerle adından daha çok söz ettireceğe benziyor.
 

Uluslararası Diplomatlar Birliği sanatçılara ve işadamlarına ödül
 
Geçtiğimiz günlerde Günay restaurantta düzenlenen Magazin ve Cemiyet dünyasının en iyileri ödülleri sahiplerini buldu Geceye çok sayıda ünlü isim katıldı.

Günay Restaurant’ta düzenlenen ödül töreni, ‘sanata ve sanatçıya’ temasıyla gerçekleşti. Sanat hayatında 25. yılını dolduran şarkıcı Ekin’e atfedilen geceye çok sayıda ünlü sanatçı katıldı. Gecede sanatçılar en sevilen parçalarını seslendirdi.
 
Görkemli geceye ev sahipliği yapan Uluslararası Diplomatlar Birliği (DMW) Türkiye Başkanı Ferhat Bozçelik, “Bu yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz ödül törenini geleneksel bir şekilde her yıl devam ettireceğiz. Uluslararası Diplomatlar Birliği (DMW) Türkiye ve Avrupa arasında birçok kültürel faaliyetlerde bulunmaktadır. Bizim için sanat çok önemlidir. DMW Avrupa Başkanımız Gunther Meinel’in selamları var. Kendisi maalesef gelemedi, şu an Rusya’da görüşmesi var. Türkiye’de 25 yıl sanat hayatında ayakta durabilmek gerçekten çok önemli. Ekin dostumuz sarsılmadan sanata hayatını devam ettirmiştir” diye konuştu.Gecede, Ahmet Selçuk İlkan, Selahattin Alpay, Ayhan Aşan, Kahtalı Mıçı, Latif Doğan, Çağatay Akman, Azeri sanatçı Şebnem Tovuzlu ve Elif dizisinin küçük yıldızı İsabella Damla Güvenilir gibi sanatçıların yanı sıra çok sayıda medya mensubu da başarılı çalışmalarından dolayı ödüllendirildi.


1.DİPLOMATEN DMW İNTERNATİONAL ÖDÜL GECESİNDE YILIN EN BAŞARILI İŞ ADAMI Onur ÖDÜLÜNE TEKİN ALTUN LAYIK GÖRÜLDÜ
İNŞAAT SEKTÖRÜNE ADINI ALTIN HARFLERLE YAZDIRAN GENÇ İŞ ADAMI SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNE DE DESTEK VERİYOR.
Yaptığı projelerle adından sıkça söz ettiren Altun aile şirketinin veliahtı.Babasının izinden gidiyor
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber