AMERİKALI ANDİ,İSÖSLÜ AMPUTE FUTBOLCU HASRET İLE EVLENDİ!..

04 Temmuz 2019
0 Haber Yorum

İstanbul Özürlüler Spor Kulübü (İSÖS) Ampute Futbolcularından Hasret Karakeçi ile Amerikalı Andi’nin ,İstanbul Ümraniye Nikah Sarayı’nda kıyılan Nikah ‘da damadın şahitliğini İSÖS Başkan Yardımcısı Ali Gündüz Yaptı.

AMERİKALI  ANDİ,İSÖSLÜ AMPUTE  FUTBOLCU HASRET   İLE EVLENDİ!..
 İstanbul Özürlüler Spor Kulübü (İSÖS)  Ampute Futbolcularından Hasret Karakeçi ile Amerikalı Andi’nin ,İstanbul Ümraniye Nikah Sarayı’nda kıyılan Nikah ‘da damadın şahitliğini İSÖS Başkan Yardımcısı Ali Gündüz Yaptı.
 (İSÖS)  Ampute Futbolcularından Hasret Karakeçi’nin ,gönlünü kaptırdığı İstanbul Boğaziçi Üniversitesi  İngilizce Öğretmenlerinden Amerikalı Andi Shields  ile,İstanbul Ümraniye Nikah Sarayı’nda kıyılan Nikahta, gelinin şahitliğini arkadaşı  Stephanie Powe,damadın Şahitliklerini kardeşi  Medine Karakeçi ve İSÖS Başkanı Ali Gündüz yaptı.
Nikah törenine,gelinin Annesi Sebrina Madden Shields,Babası Stephen Shields,Damadın Annesi Remziye Karakeci,Babası Seyhmus Karakeci ile gelinin Amerika’dan gelen aile yakınları- arkadaşları ve damadın arkadaşları ve akrabaları ile İstanbul Özürlüler Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Ali Gündüz ve  Genel Kaptanı Sadık Baş  katıldı.
Nikaha  gelemeyen İSÖS İkinci Başkanı Kamil İlhan Gözel’in gönderdiği Altın hediyesi, Reis Gıda AŞ ‘nin  gönderdiği  altın hediyesi ve hediye paketi ,Avrasya Hastanesinin Hediye Paketi ile İBB Meclis Üyesi Mim.Süleyman Uluocak ‘ın da çiçeği göze çarpanlar arasındaydı.
Aşkın dini ve dili olmaz diyerek engelleri de aşarak uzaklardan gelen aşkını bulan İSÖS’ün   Ampute Futbolcusu  Hasret Karakeçi, kıyılan nikahın ardından, aynı günün gecesi,Küçükçekmece Phoenix Restaurant’da  aileler arasında dillere destan bir düğün yemeği ile mutluluğunu perçinledi.
Shields ve Karakeci Ailelerinin katıldığı yemekli  müzikli düğüne, İstanbul Özürlüler Spor Kulübü  (İSÖS) Ampute Futbol Takımı ikinci Başkanı Kamil İlhan Gözel ve eşi Nurcan Gözel,Başkan Yardımcısı Ali Gündüz ve TSM Sanatçısı Halide Göksoy  katıldı
İSÖS ikinci Başkanı Kamil İlhan Gözel gecede yaptığı konuşmasında  futbolcuları Hasret için ,hem işinde hem de futbolunda başarılı  kardeşimizin mutlu gününde yanında olmak bizleri mutlu etti dedi.Gelinin babası ve kardeşlerinin  yaptığı konuşmalarda duygulu anlar yaşandı.
Sanatçı Murat Yaman’ın sahne aldığı Küçükçekmece  Phoenix Restaurant’daki gecede konuklardan  TSM Sanatçısı Halide Göksoy ‘da şarkı ve türküleriyle katılımcılara doyumsuz bir gece yaşattı.
Haber : Ali GÜNDÜZ
 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket

2019 YEREL SEÇİMLERDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
SP
HDP
DİĞER
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber